מאמרים

 סרינה קיי בנדה קוסמטיקס
בשנת 2004 פיתח מייק את מוצר הביכורים הראשון שלו המועשר בשמן ארגן.
בהחלטה יצירתית בחר בקונספט שפרץ דרך בתחום מוצרי טיפוח ושיקום השיער, בכך שהחליט לקרוא למוצר בשם מיוחד ואקזוטי Moroccan oil, שם המגרה את החשיבה של מעצבי השיער בארץ ובעולם וכן בשל השימוש בחומר גלם טבעי לשיער. כך נולד המוצר Moroccan oil, המשווק היום בהצלחה גדולה.

הנועזות שליוותה בשעתו את בניית המוצר Moroccan oil מיושמת היום בכל מוצרי Saryna Key. מייק אומר "בתהליך החשיבה על מיצוב המוצר, בחירת איכות חומר הגלם הנה בחירה ראשונית ומשמעותית. יחד עם זאת, עיצוב המוצר חשוב לא פחות ולכן הבחירה בבקבוק זכוכית מעולם התרופות, בצורתו וצבעו הענברי הביא את הלקוח/ה לתפוס את המוצר כחומר תרופתי וקוסמטי. כך נוצר קונספט המשלב בריאות ויופי במוצר אחד".

האמונה שליוותה אותנו הן בעבר ב-Moroccan oil והן בהווה ב - Saryna Key הייתה לכתוב את האותיות בשפה העברית "בס"ד" (בסיעתה דשמיא) בחזית המוצר, כתזכורת לבורא עולם על המתנות והרמזים אותם הוא מפזר לנו לאורך הדרך. כאמור, זה המקום להודות לבעלים הנוכחי, מר עופר טל, על הבנתו את הדרך ועל המשכיותה בכל מוצרי Moroccan oil.

כשם שמייק בעבר היה הראשון לזהות את חומר הגלם שממנו הופק ה-Moroccan oil כך היה הראשון לזהות את היתרונות הפרא-רפואיים והקוסמטיים בחמאת השיאה ולפתח סדרת מוצרים המבוססים על סגולותיה. מוצרי Saryna Key הפכו לפורצי דרך בעולם הקוסמטיקה.
Saryna Key מפתחת ומייצרת מוצרי טיפול וטיפוח חדשניים תוך שימוש באמצעים וטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.
שוורצקוף בנדה קוסמטיקס
 
צבע שיער מקצועי בנדה קוסמטיקס
 
 
שיער לבן הוא אומנם דרך הטבע, אולם עם הצבעים העומדים לרשותנו היום, ניתן בהחלט לדחות את תקופת ההזדקנות, או לפחות את המראה הנלווה אליה. כמובן שצביעת שיער אינה מיועדת רק לכיסוי שיער לבן אלא גם לכל אחד או אחת, שרוצים להשתובב עם מראה חדש וצעיר.
   
 
 
 
 
 
אינדולה – והשיער שלך נפלא בנדה קוסמטיקס
אינדולה היא חברה ששמה הולך לפניה וגם היא משווקת צבע מקצועי לשיער. לרשותך כל הגוונים בדרך אל המראה המושלם. בעזרת צבע שיער מקצועי ניתן להגיע למראה חיוני ובריא ולתוצאות שמחזיקות לאורך זמן.
 
 
צבע שיער מקצועי למראה הטבעי עם מרכיבים טבעיים בנדה קוסמטיקס
לעומת צבעי שיער הכוללים אמוניה, כיום ניתן למצוא גם פתרונות "ירוקים" יותר. צבעים ללא אמוניה אינם כוללים את התרכובות הכימיות אשר מאופיינות עם הצבעים המסורתיים ובכך הם מעניקים פתרון לקהל של לקוחות אשר רוצים ליהנות משני היתרונות – שיער צבוע ושימוש בחומרים יותר טבעיים. הצבעיים הטבעיים כוללים וויטמינים ומינרלים, מרכיבים חשובים בשמירה על חיוניות השיער.
היות ואני שואף לספק פתרון אשר מותאם אישית לכל אחד ואחת, אני מחזיק מגוון צבעים ברמה גבוהה, אשר אינם מכילים אמוניה וגם הם - של החברות המובילות. לרשותך מגוון אפשרויות לבחירה ביניהן – מוצרים של שוורצקופ, שטיפה לשיער של וולה וצבעי קרייזי קולור - צבעים על בסיס מים לאחר הבהרה.
 
 
 
 
 
אמפולות בנדה קוסמטיקס
ישנם הרבה מאד נזקים אשר עלולים לקרות לשיער, במיוחד לשיער ארוך שמתעסקים בו הרבה. את הנזקים הללו ניתן בדרך כלל לתקן באמצעים שונים. אמפולות לשיער הן מן הדרכים היעילות ביותר לשיקום שיער, אחרי נזקים מסוגים רבים.
 
   
אמפולות לשיער הן אמפולות אשר מכילות טיפול הזנה לשיער. אמפולות לשיער מיועדות לשיער שעבר טיפולים כימיים כלשהם, והן מחזירות לשיער את החלבונים שלו ואת ההגנה הטבעית שלו. חשוב לדעת, שאמפולות לשיער אינן מתאימות לשיער שנשרף לגמרי – הן מיועדות בעיקר כטיפול מונע נזקים, וכהגנה על השיער. אמפולות לשיער מכילות חומר פעיל אינטנסיבי ויעיל, אשר פועל במהירות. לכן, את הטיפול באמצעות אמפולות לשיער מבצעים רק במספרות ובסלונים, והן אינן מיועדות לשימוש ביתי. אמפולות לשיער מיועדות למי שצובעת או מבהירה את השיער באופן קבוע; למי שעושה פאנים באופן קבוע; למי שסובלת מפגיעה בשיער כתוצאה מנזקי שמש; למי שמבצעת פעולות כימיות בשיער, כמו החלקה, סלסול, צביעה וכדומה. אמפולות לשיער מונעות נזקים חמורים, ומשיבות לשיער לחות, הזנה ורכות.
מוצרי טיפוח לשיער www.bendacosmetics.co.il
 
כאשר מדובר בשיער, כל אחד רוצה לשמור עליו נקי, רענן ומלא ברק. הענקת המראה הטוב ביותר לשיער, כרוכה בשימוש יום יומי במוצרי טיפוח לשיער, שיעניקו לכל שיער את המראה האידיאלי והטוב ביותר.
 
   

מדוע חשוב להשתמש במוצרי טיפוח לשיער? בנדה קוסמטיקס

מוצרי טיפוח לשיער, משמשים לשמירה וטיפוח של כל סגנונות השיער. קיימים מגוון חומרים שונים, אשר כל אחד מהם בעל מעלות שונות, המשפיעות באופן כזה או אחר על מראה השיער , בריאותו ואיכותו. שיער הוא אחד הדברים הדומיננטיים, שמשפיעים על המראה של כל אחד מאיתנו ולכן כל אחד רוצה לדאוג שהשיער שלו יראה הכי טוב שיכול להיות בכל יום. מלבד עניין המראה, השמירה על השיער מפני פגמים שונים כגון נשירה, קצוות שרופים או מפותלים, צבע שדוהה מחשיפה ממושכת לשמש או כל פגם אחר, היא חשובה עבור כל מי שאכפת לו ממראה השיער שלו. לכן, השימוש במוצרי טיפוח לשיער הוא בסיסי ומהותי.
 

סוגי מוצרי טיפוח לשיער

 
בשווקים השונים קיימים מגוון של מוצרים המיועדים לטיפוח השיער ושמירתו. החומרים השונים מכילים ויטמינים ושמנים שמיועדים למראה שיער טוב יותר ומלא ברק. את החומרים יש להתאים בהתאם לסוג שיער, צבע ועוד. ניתן למצוא שמפואים מיוחדים לחפיפה, קרמים שונים לעיצוב תסרוקות, קרם הגנה לשיער, צבעים בריאים לצביעת השיער ועוד מגוון מוצרים המכילים חומרים שידועים ביכולתם לספק את מראה השיער המושלם, עבור כל סוג שיער.
 

היכן כדאי לרכוש מוצרי טיפוח לשיער?www.bendacosmetics.co.il


מוצרי טיפוח לשיער כדאי לרכוש רק במקומות אשר יכולים לעזור לכל אחד לבחור את המוצר הטוב ביותר, עבור סוג השיער שלו. כדאי לבחור במקומות שמוכרים מגוון גדול של חומרי טיפוח לשיער, המבוססים על מרכיבים שונים שידועים ביכולתם לספק את מראה השיער המושלם ואת ההגנה הטובה ביותר עבורו. ברשתות הפארמים השונות תוכלו למצוא איש מקצוע, שיאבחן את סוג השיער שלכם וימליץ לכם על חומרי טיפוח ייחודים לו.
מוצרי טיפוח לשיער, הם דבר חיובי עבור כל סוג שיער. לכל מי שאכפת מהשיער שלו ומעוניין להעניק לו את הטיפול הטוב ביותר, כדאי להיעזר במוצרי טיפוח לשיער שיעניקו לו את מראה השיער הטוב ביותר, בכל יום מחדש.
 
מוצרי שיער נכונים בנדה קוסמטיקס www.bendacosmetics.co.il
 
רוצה שהשיער שלך יראו יופי? הקפידי על מוצרי שיער נכונים!

כל מה שקשור אל טיפוח השיער ודאגה לשלומו ולנקיונו, נכלל תחת הכותרת של מוצרי שיער. בכתבה שלפנינו נסביר באלו מוצרי שיער כדאי להשתמש ונעמוד על ההבדלים השונים בין המוצרים.

 
   
שפע של מוצרי שיער

השוק מוצף בשפע רב מאד של מוצרי שיער, ומדפים שלמים ממלאים את החנויות. מוצרי שיער כוללים למעשה רשת ענפה של מוצרים, בין השאר נציין:
• שמפו לשיער – סוגי השמפו השונים מתחלקים ביניהם לפי סוג השיער; שמפו לשיער יבש, שמפו לשיער צבוע, שמפו לשיער מתולתל, שמפו לשיער דליל ועוד.
• מרכך לשיער – השיער דורש מלבד שמפו גם טיפול של מרכך שיער כדי להעניק לו רוך ומגע נעים. גם בתחום זה נמצאים סוגים שונים שמתאימים כל מוצר לסוג שיער משלו.
• חומרי טיפוח והזנה – השיער הוא חומר חי ולכן דורש הזנה תמידית. בלי הזנה השיער עלול להתייבש ולנשור או לסבול ממראה דהוי וישן. הזנה נכונה של השערה מן השורש מעניקים לה מראה מבריק ורענן ושומרים עליה לאורך זמן.

• מוצרים נגד נשירה – לאנשים הסובלים מנשירת שיער ישנה סדרה מיוחדת של מוצרי שיער המיועדים לטפל בבעיה זו. יש צורך בחומרים מיוחדים שיחזקו את השערה וימנעו את נשירתה מן הקרקפת.
• מוצרים לשיקום – שיער שכבר ניזוק עקב טיפול לקוי או שימוש בחומרים לא נכונים, דורש שיקום מסיבי באמצעות מוצרי שיער משקמים המחזירים לו את הברק ואת המראה הבריא.
 
החלקות שיער בנדה קוסמטיקס www.bendacosmetics.co.il
     
 
 
 
 
מהי החלקה יפנית? מהי החלקת קראטין ומה ההבדלים ביניהן? איזה טיפול מומלץ לשיער שעבר החלקה מכל סוג?
החלקה לשיער זהו הפתרון המושלם עבור כל אחת אשר אינה שבעת רצון במיוחד ממראה השיער הטבעי שלה. המזל שכיום ניתן לבצע שינוי בעזרת החלקות שיער מקצועיות ביותר אשר מציעות פתרונות לטווח הארוך. כיום ישנם שני סוגים שונים של החלקות שיער אשר כבשו את השוק והם החלקה יפנית והחלקת קראטין.
 
 
   
מהי החלקה יפנית? בנדה קוסמטיקס www.bendacosmetics.co.il

מבין כל סוגי החלקות שיער שקיימים, החלקה יפנית היא הפופולרית ביותר. מקורה של החלקה זו ביפן ומכאן גם שמה. מומחים לטיפוח השיער ביפן, מצאו חומר המצליח לחדור לסיב השערה, מפרק אותה ומקבע אותה מחדש, לאחר יישורה על ידי מגהץ קרמי מיוחד. בעזרת החלקה יפנית ניתן לשנות את מבנה השערה, להפוך שיער מתולתל או גלי לחלק, לחזק את השיער ואף להעניק לו ברק, היות והחלקה זו מועשרת במינרלים וויטמינים חיוניים לשיער.
ישנם הבדלים בין החלקה כימית רגילה לבין החלקה יפנית אשר כולם כאחד נמדדים בתוצאה הסופית – החלקה יפנית ניתן לבצע במהירות גדולה יותר, מה גם שהחומר משקם את השיער ולא פוגם בו, בניגוד לסוגים אחרים. החלקה זו מתאימה לכל סוגי השיער הטבעיים וכן גם לשיער שעבר צבע. יחד עם זאת, אינה מומלצת עבור שיער קצר, שיער פגום, שיער שעבר הבהרה ואף עבור שיער שעבר החלקה מסוגים אחרים.
 
החלקת קראטין – החלקה משקמת עם ריח נעים בנדה קוסמטיקס

בניגוד להחלקה יפנית, החלקת קראטין זוהי החלקה אשר מיועדת לכל אותן נשים אשר השיער שלהן עבר הבהרה, פסים, צבע, החלקות שיער שלא צלחו וכדומה. החלקה זו היא הפתרון המושלם גם עבור נשים ולהן שיער פגום ויבש ביותר. יחד עם זאת, החלקת קראטין פחות קבועה ביחס להחלקה יפנית ותחזיק מעמד למשך זמן קצר יותר.
מקור שמה של החלקה זו הוא בחומר עליו היא מבוססת – הקראטין. הקראטין מצוי באופן טבעי בשיער והוא אחראי לשמירה על בריאותו והברק הטבעי שלו. אי לכך, החלקת קראטין היא החלקה משקמת שלאחריה השיער יהיה בריא יותר ומלא בחיוניות. כמדי שנה ושנה ישנן החלקות שיער חדשות יותר ומפותחות יותר אשר מיועדות כדי לספק ללקוחות מענה איכותי. אחת ההחלקות שהפכה לפופולרית ביותר החלקת קראטין מסוג אינוורטו. אינוורטו זו ההחלקה היחידה המאושרת על ידי משרד הבריאות כיום והיא מציעה טיפול קראטין משקם לשיער, מלבד הפיכתו לחלק, רך ונעים.
 
למה חשוב להשתמש במוצרים מתאימים וטובים לאחר החלקה?
למרות שכיום ישנם פתרונות מתקדמים להחלקות שיער עדיין, לאחר החלקה מומלץ לטפח את השיער בעזרת חומרים משקמים וייעודיים. שיער שעבר החלקה, חייב להימנע ממוצרי שיער המכילים מלח סודיום כלוריד, מרכיב אשר למעשה נמצא כמעט בכל סוגי התכשירים. בנוסף, טיפול בשיער לאחר החלקה ניתן לעשות על ידי מוצרים שעשירים בקראטין, כדי להחזיר לו את הברק והמראה הטבעי.
 
מסכה לשיער בנדה קוסמטיקס www.bendacosmetics.co.il