מאמרים

 סרינה קיי בנדה קוסמטיקס
בשנת 2004 פיתח מייק את מוצר הביכורים הראשון שלו המועשר בשמן ארגן.
בהחלטה יצירתית בחר בקונספט שפרץ דרך בתחום מוצרי טיפוח ושיקום השיער, בכך שהחליט לקרוא למוצר בשם מיוחד ואקזוטי Moroccan oil, שם המגרה את החשיבה של מעצבי השיער בארץ ובעולם וכן בשל השימוש בחומר גלם טבעי לשיער. כך נולד המוצר Moroccan oil, המשווק היום בהצלחה גדולה.

הנועזות שליוותה בשעתו את בניית המוצר Moroccan oil מיושמת היום בכל מוצרי Saryna Key. מייק אומר "בתהליך החשיבה על מיצוב המוצר, בחירת איכות חומר הגלם הנה בחירה ראשונית ומשמעותית. יחד עם זאת, עיצוב המוצר חשוב לא פחות ולכן הבחירה בבקבוק זכוכית מעולם התרופות, בצורתו וצבעו הענברי הביא את הלקוח/ה לתפוס את המוצר כחומר תרופתי וקוסמטי. כך נוצר קונספט המשלב בריאות ויופי במוצר אחד".

האמונה שליוותה אותנו הן בעבר ב-Moroccan oil והן בהווה ב - Saryna Key הייתה לכתוב את האותיות בשפה העברית "בס"ד" (בסיעתה דשמיא) בחזית המוצר, כתזכורת לבורא עולם על המתנות והרמזים אותם הוא מפזר לנו לאורך הדרך. כאמור, זה המקום להודות לבעלים הנוכחי, מר עופר טל, על הבנתו את הדרך ועל המשכיותה בכל מוצרי Moroccan oil.

כשם שמייק בעבר היה הראשון לזהות את חומר הגלם שממנו הופק ה-Moroccan oil כך היה הראשון לזהות את היתרונות הפרא-רפואיים והקוסמטיים בחמאת השיאה ולפתח סדרת מוצרים המבוססים על סגולותיה. מוצרי Saryna Key הפכו לפורצי דרך בעולם הקוסמטיקה.
Saryna Key מפתחת ומייצרת מוצרי טיפול וטיפוח חדשניים תוך שימוש באמצעים וטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.
שוורצקוף בנדה קוסמטיקס
 
צבע שיער מקצועי בנדה קוסמטיקס
 
 
שיער לבן הוא אומנם דרך הטבע, אולם עם הצבעים העומדים לרשותנו היום, ניתן בהחלט לדחות את תקופת ההזדקנות, או לפחות את המראה הנלווה אליה. כמובן שצביעת שיער אינה מיועדת רק לכיסוי שיער לבן אלא גם לכל אחד או אחת, שרוצים להשתובב עם מראה חדש וצעיר.
   
 
 
 
 
 
אינדולה – והשיער שלך נפלא בנדה קוסמטיקס
אינדולה היא חברה ששמה הולך לפניה וגם היא משווקת צבע מקצועי לשיער. לרשותך כל הגוונים בדרך אל המראה המושלם. בעזרת צבע שיער מקצועי ניתן להגיע למראה חיוני ובריא ולתוצאות שמחזיקות לאורך זמן.
 
 
צבע שיער מקצועי למראה הטבעי עם מרכיבים טבעיים בנדה קוסמטיקס
לעומת צבעי שיער הכוללים אמוניה, כיום ניתן למצוא גם פתרונות "ירוקים" יותר. צבעים ללא אמוניה אינם כוללים את התרכובות הכימיות אשר מאופיינות עם הצבעים המסורתיים ובכך הם מעניקים פתרון לקהל של לקוחות אשר רוצים ליהנות משני היתרונות – שיער צבוע ושימוש בחומרים יותר טבעיים. הצבעיים הטבעיים כוללים וויטמינים ומינרלים, מרכיבים חשובים בשמירה על חיוניות השיער.
היות ואני שואף לספק פתרון אשר מותאם אישית לכל אחד ואחת, אני מחזיק מגוון צבעים ברמה גבוהה, אשר אינם מכילים אמוניה וגם הם - של החברות המובילות. לרשותך מגוון אפשרויות לבחירה ביניהן – מוצרים של שוורצקופ, שטיפה לשיער של וולה וצבעי קרייזי קולור - צבעים על בסיס מים לאחר הבהרה.